Perde Modelleri 2017
Perde Modelleri 2017
Perde Neden Önemlidir?

Perdeler yüzyıllardır batı ve doğu toplumlarının ortak kullanım ve dekorasyon ölçüsüdür. Doğu toplumları halk dilinde perde; evin gelinliği olarak adlandırılır.

Perdeler moda ürünü olmaya başladığından beri; ayakkabı, çanta, elbise, mobilya, gelinlik ve birçok üründe olduğu gibi perdenin de modelleri piyasaya çıkmıştır. Perde ve benzeri ürünler yeni evlenecek kadınlar için oldukça ilgi çekici ürünlerdir. İmal edildikleri ürün, yapısı, kalitesi ve birçok renk çeşidiyle piyasada olan perdeler için her yıl olduğu gibi 2017 yılında da model çeşitleri belirlenir.

2017 Yılının Perde Modelleri Nelerdir?

-File model perdeler.

-Desenli Perdeler 

-Boydan Boya Perdeler

-Fransız Model

-Stor Perdeler

File Modelli Perdeler:

Belli bir kalıp içinde olan perdelerin dışına çıkmış bu perdeler 2017 yılında çok fazla tercih edilmiştir. Daha fazla beyaz renk ile göz önünde olan bu file modelli perdeler, kullanıcı zevklerine göre renklerini değiştirip yaptırılmakta ve kullanılmaktadır.

Desenli Perdeler:

Modern çizgisi, Doğu ve Batı sentezi içinde olan bu perde çeşidinde renk olarak daimi tercih beyaz olmaktadır. 

Boydan Boya Perdeler:

Adından da anlaşılacağı gibi bu perdeler ağır ve cam üstünden yere kadar uzanabilen perdelerdir.

Fransız Model:

Modasını hiç ama hiç kaybetmeyen Fransız Modeli kırmızı ve bordo olan şarap rengiyle; zengin, lüks ve kudret içinde olan yapılarda daha ağırlıklı kullanırlar. Gelinlik kumaşı şeklinde olan bu perde çeşidi halihazırda kullanılan en moda perdedir. Krem rengi ile de güzel bir ahenk ve ihtişam yakalandığından renk sıkıntısı çekmeden kullanılabilir.

Stor Perdeler:

Son yıllarda iş temposunun ve hayatın yoğunluğu nedeniyle çok fazla tercih edilen storlar bu yılda ipi göğüsleme çabasındadır. Kolay temizlenmesi; kullanıcı tarafından fevkalade ve en öncelikli alım sebebidir. Daha yeni çıkan modellerin bazılarında ise tamamen kendi kendine temizlenme özelliği vardır.

Üretim Yerleri ve Satış Ofisleri:

Tüm Tül ve Perde üreticileri muazzam bir titizlikte davranarak kendi işletmelerinin yanına satış ofisi de koymuşlardır. Özellikle Marmara bölgesinde çok fazla bulunmakta olup sanayi ve tekstilin hızlı arttığı günümüzde en fazla perde üreten bölgedir. 


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları