Ev Dekorasyonunda 2017 Modası
Ev Dekorasyonunda 2017 Modası
Evimiz ve dekorasyon!

Geçmişten geleceğe her yılın ev modası birbirini destekler. Ya da bir önceki dekorasyon vurgusunun aksine çok farklı renk ve tonlarla modanın trendleri arasına girmektedir. Evimizi değiştirme olasılığı çok zor olsa da mobilyaya, renklerine, duvarlarına, dolaplarına bir dokunuşla bambaşka bir tılsım oluşmaktadır.

Her yıl farklı eğilimler oluyor. Bazen yıllar önceki trendler yeniden gözde olabiliyor. Baştan aşağı bir dokunuşla, bazen de küçük dokunuşlarla gözümüzde yepyeni bir dekorasyon tasarımı meydana getiriyoruz.

Manzarayı evinize getirin!

İnsanların hafta sonu tatillerini bekleyip doğanın huzurunu tatmak adına bir yerlere gitmesi bazen imkansızdır. Bu sebeple bazen dışarıyı içeriye getirmek seçimler arasındadır. Balkona veya pencere önlerine doğa dizaynlı seçimler yapmak alınacak en iyi kararlardandır. En sevilen çiçekleri saksıda yetiştirerek ya da salatamızda kullandığımız yeşillikleri balkonumuzda yetiştirerek doğayı az da olsa evinizde balkonunuzda yaşatırsınız.

Her zaman vakit geçirdiğimiz odalarımızı büyütme vakti!

Doğadan yardım almak dekorasyon için farklı fikirdir. Toprak yeşili tonları ve uyarlanan ahşap tonlarıyla odanız daha derin ve daha geniş görünmektedir. Bu da evinizde daha uzun vakit geçirmek demektir. Az vakit geçirenler içinde kaliteli bir zaman geçirme biçimidir dekorasyon.

Ya da bir Denim rengi!

Mavinin her tonu denilen Denim Rengi gözümüze ahengi katmak için bire birdir. Karmaşa oluşturmadan mavinin tonlarından alınan huzur gibisi yoktur. Sadece yan yana gelen renklerin uyumu ile harikalar çıkacak bir hale bürünür.

Sade mobilyalar!

Şimdiler de belki de en iyi tercihleri arasında olan sade mobilyalar evlerimizde olmazsa olmazlarınız arasında olmalı. Mobilyanın gözümüze bıraktığı o hem sade hem de sadeliğin vermiş olduğu o ihtişam keyfimize keyif katacaktır. Bir eşya yığını olmaktan çıkmalıdır evlerimiz, odalarımız. Az eşya çok huzur trendlerin en gözdesi olmalı.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları